fbpx

O Nas

Justyna

Mam na imię Justyna i jestem głównym autorem i pomysłodawcą bloga Inwestuję w UK. Na co dzień pracuję w księgowości i jestem mamą. Po godzinach wraz z partnerem rozwijam firmę sourcingową Infinito Properties.

Mieszkam w Wielkiej Brytanii od 2013 roku. Aktualnie w Stoke on Trent. Poznaję tutejszy rynek i jego możliwości. Nieruchomościami zaczęłam się interesować kilka lat temu przy okazji szukania własnego domu rezydenckiego.

Uwielbiam negocjacje i niecodzienne sposoby wyszukiwania nieruchomości. Ogromną część swojego czasu poświęcam na rozwój w tych dziedzinach i testowanie nowych rozwiązań w praktyce.

Bartosz

Prywatnie młody tata, służbowo natomiast właściciel i założyciel Infinito Properties.
Jedna z najbardziej prawilnych osób, jakie znam i bardzo matematyczny umysł. Uwielbia tworzyć algorytmy i arkusze w Excelu. Fan rozwoju osobistego, schematów i praktycznych rozwiązań.

W Wielkiej Brytanii od 2013 roku. Temat nieruchomości i inwestowania kiełkował w jego głowie jeszcze na długo przed przyjazdem do Anglii. Natomiast to tutaj zaczął się na dobre zarówno rozwojowo jak i w praktyce.

Nieruchomości to dla Nas nieskończone możliwości, stąd również inspiracja do nazwy Infinito Properties. Na blogu, chcemy dzielić się z Tobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że pozwoli Ci to uniknąć, często kosztownych błędów i rozczarowań… zresztą jeszcze zobaczysz 😉

Infinito Properties, Czym się zajmujemy?
Wyszukujemy nieruchomości według indywidualnych wymogów inwestorów. Single let i HMO w Staffordshire, głównie Stoke on Trent i Newcastle- under-lyme. Po więcej informcji zapraszamy do kontaktu, lub bezpośrednio na maila Infinito Properties: info@infinitoproperties.co.uk

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

i otrzymuj na swojego maila ciekawe informacje o wyszukiwaniu i inwestowaniu w nieruchomości w UK

Please wait...

Dzięki za zaufanie!