fbpx

Gdy zaczynaliśmy swoją drogę z nieruchomościami, nie wiedzieliśmy od czego zacząć, skąd czerpać wiedzę.

Wraz z upływem czasu i zdobywanym doświadczeniem, spotykaliśmy na naszej drodze wiele wybitnych osób, którzy robią cudowne rzeczy w dziedzinie nieruchomości na terenie UK.

Poniżej lista naszej ulubionej 8-ki. Nie dość, że dobrze zarabiają, to jeszcze dzielą się wiedzą o tym co działa i jak działa.

Lista jest przedstawiona alfabetycznie i zachęcamy do obserwowania każdej z tych osób/firm, bo można się od nich wiele nauczyć.

8 Wspaniałych w nieruchomościach w UK

Dorota Chomontowska i Konrad Gajda – Są dla nas inspiracją do rozpoczęcia przygody z alternatywnym wyszukiwaniem nieruchomości. Dorota to, jak sama o sobie mówi Homestage’rka pasjonatka. Faktycznie ma do tego 'rękę’. Jej pracę możesz obserwować, chociażby na Linkedin. Konrad natomiast, to spec od rozwiązywania problemów. Specjalizuje się szczególnie w Rent2Rent. Oboje są administratorami grupy Diamond Property Training, gdzie nie dość, że znajdziesz mnóstwo ciekawostek z dziedziny nieruchomości i inwestowania, ale i uzyskasz pomoc, gdy jej potrzebujesz- po prostu diamenty 💎💎💎

Osobista notka Justyna: Robią swoje, na swoich zasadach i za to ich cenię.

Grzegorz Dudek – człowiek orkiestra. Inwestor, budowlaniec, bloger, podróżnik. Ma ogromne pojęcie na temat marketingu i sprzedaży, chociaż sam mało jej robi. Prawdopodobnie pochodzi z innej planety.🤪 Warto zaglądać na jego bloga, tam poznasz bliżej jego projekty. Grzesiu kupił swoje pierwsze HMO nie mając domu rezydenckiego, gdzie wszyscy mówili, że to się nie uda… Jemu się udało 😉

Osobista notka Justyna: Zawsze, gdy myślę, że już coś wiem, Grzesiu pyta.. a sprawdziliście „to” czy „tamto”?…. i zabawa zaczyna się od nowa.

Piotr Godlewski– wraz ze swoją ekipą z Right Building Ltd wykonuje niesamowitą robotę dla naszych Inwestorów. Z wykształcenia inżynier budownictwa. Budowlaniec z krwi i kości, który bezproblemowo poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zleceniem. Na jego firmowym profilu Right Building Ltd znajdziesz zdjęcia i filmy wielu świetnych projektów.

Osobista notka Justyna: W nieruchomościach znalezienie prawdziwego fachowca to skarb, na szczęście my ten skarb mamy, bo na co dzień współpracujemy z Piotrem i jego ekipą. Świetnie zarządza zespołem, oaza spokoju i dobra dusza.

Marta Łyskawa Jest rewelacyjna. Robi świetne aranżacje i ze zwykłych „czterech ścian” tworzy projekty nie do poznania. Home staging na najwyższym poziomie. Warto śledzić jej instagram i profil na facebooku. Kopalnia inspiracji.

Osobista notka Justyna: Podoba mi się to, że każdy projekt jest inny. Jest też jeden minus- jej profile w social media zjadają sporo czasu, więc uważaj 😉

Jakub Paulicelli- Z Jakubem poznałem się, gdy otwierałem firmę sourcingową. Ogromna wiedza, szybkość działania oraz umiejętność tłumaczenia wielu zagadnień to tylko wstęp do tego co ma do zaoferowania firma Dukado Accounting Limited.

Osobista notka Bart: Dobry księgowy to podstawa w każdym biznesie, a na Jakuba możesz liczyć w 100%

Michał Słodczyk– mam wrażenie, że w kwestii wiedzy na temat nieruchomości, mało kto może mu dorównać. Warto obserwować tego Pana, szczególnie na grupie SPIN, której jest jednym z założycieli. Nie ważne, czy chodzi o proste projekty BTL, czy bardziej skomplikowane konwersje większych nieruchomości na flaty. Michał zawsze celnie podpowie jak się za coś zabrać.

Osobista notka Bart: Nigdy osobiście nie poznałem Michała, mam nadzieję, że się to zmieni. Obserwuję go w mediach społecznościowych i tylko czytając jego komentarze, wyciągam wiele dobrego. Ciekawa postać.


Wojciech Symonowicz – najlepszy broker, jakiego dotychczas spotkałem 👌, człowiek posiadający przeogromną wiedzę w kwestii doboru kredytu dla klienta. Wojtek lubi mówić, a ja lubię go słuchać, bo można się od niego bardzo wiele nauczyć. Wojtek prowadzi fanpage – Doradca Hipoteczny Milton Keynes, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. Warto tam zaglądać.

Osobista notka Bart: Ma wybitną umiejętność załatwiania rzeczy trudnych w minutę, a na niemożliwe trzeba czekać zaledwie jeden dzień 😇

Podsumowanie:

Tak przedstawia się lista osób, które cenimy za to, co robią i dużo się od nich uczymy. Mamy jednak pytanie do Ciebie.

Kto znalazłby się na Twojej liście najlepszych specjalistów z dziedziny inwestowania w nieruchomości w UK?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

i otrzymuj na swojego maila ciekawe informacje o wyszukiwaniu i inwestowaniu w nieruchomości w UK

Please wait...

Dzięki za zaufanie!