fbpx

Gdy zaczynaliśmy swoją drogę z nieruchomościami, nie wiedzieliśmy od czego zacząć, skąd czerpać wiedzę.

Wraz z upływem czasu i zdobywanym doświadczeniem, spotykaliśmy na naszej drodze wiele wybitnych osób, którzy robią cudowne rzeczy w dziedzinie nieruchomości na terenie UK.

Poniżej lista naszej ulubionej 8-ki. Nie dość, że dobrze zarabiają, to jeszcze dzielą się wiedzą o tym co działa i jak działa.

Lista jest przedstawiona alfabetycznie i zachęcamy do obserwowania każdej z tych osób/firm, bo można się od nich wiele nauczyć.

7 Wspaniałych w Nieruchomościach w UK

Dorota Chomontowska i Konrad Gajda – Są dla nas inspiracją do rozpoczęcia przygody z alternatywnym wyszukiwaniem nieruchomości. Dorota to, jak sama o sobie mówi Homestage’rka pasjonatka. Faktycznie ma do tego 'rękę’. Jej pracę możesz obserwować, chociażby na Linkedin. Konrad natomiast, to spec od rozwiązywania problemów. Specjalizuje się szczególnie w Rent2Rent. Oboje są administratorami grupy Diamond Property Training, gdzie nie dość, że znajdziesz mnóstwo ciekawostek z dziedziny nieruchomości i inwestowania, ale i uzyskasz pomoc, gdy jej potrzebujesz- po prostu diamenty 💎💎💎

Osobista notka Justyna: Robią swoje, na swoich zasadach i za to ich cenię.

Grzegorz Dudek – człowiek orkiestra. Inwestor, budowlaniec, bloger, podróżnik. Ma ogromne pojęcie na temat marketingu i sprzedaży, chociaż sam mało jej robi. Prawdopodobnie pochodzi z innej planety.🤪 Warto zaglądać na jego bloga, tam poznasz bliżej jego projekty. Grzesiu kupił swoje pierwsze HMO nie mając domu rezydenckiego, gdzie wszyscy mówili, że to się nie uda… Jemu się udało 😉

Osobista notka Justyna: Zawsze, gdy myślę, że już coś wiem, Grzesiu pyta.. a sprawdziliście „to” czy „tamto”?…. i zabawa zaczyna się od nowa.

Piotr Godlewski– wraz ze swoją ekipą z Right Building Ltd wykonuje niesamowitą robotę dla naszych Inwestorów. Z wykształcenia inżynier budownictwa. Budowlaniec z krwi i kości, który bezproblemowo poradzi sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zleceniem. Na jego firmowym profilu Right Building Ltd znajdziesz zdjęcia i filmy wielu świetnych projektów.

Osobista notka Justyna: W nieruchomościach znalezienie prawdziwego fachowca to skarb, na szczęście my ten skarb mamy, bo na co dzień współpracujemy z Piotrem i jego ekipą. Świetnie zarządza zespołem, oaza spokoju i dobra dusza.

Marta Łyskawa Jest rewelacyjna. Robi świetne aranżacje i ze zwykłych „czterech ścian” tworzy projekty nie do poznania. Home staging na najwyższym poziomie. Warto śledzić jej instagram i profil na facebooku. Kopalnia inspiracji.

Osobista notka Justyna: Podoba mi się to, że każdy projekt jest inny. Jest też jeden minus- jej profile w social media zjadają sporo czasu, więc uważaj 😉

Michał Słodczyk– mam wrażenie, że w kwestii wiedzy na temat nieruchomości, mało kto może mu dorównać. Warto obserwować tego Pana, szczególnie na grupie SPIN, której jest jednym z założycieli. Nie ważne, czy chodzi o proste projekty BTL, czy bardziej skomplikowane konwersje większych nieruchomości na flaty. Michał zawsze celnie podpowie jak się za coś zabrać.

Osobista notka Bart: Nigdy osobiście nie poznałem Michała, mam nadzieję, że się to zmieni. Obserwuję go w mediach społecznościowych i tylko czytając jego komentarze, wyciągam wiele dobrego. Ciekawa postać.


Wojciech Symonowicz – najlepszy broker, jakiego dotychczas spotkałem 👌, człowiek posiadający przeogromną wiedzę w kwestii doboru kredytu dla klienta. Wojtek lubi mówić, a ja lubię go słuchać, bo można się od niego bardzo wiele nauczyć. Wojtek prowadzi fanpage – Doradca Hipoteczny Milton Keynes, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. Warto tam zaglądać.

Osobista notka Bart: Ma wybitną umiejętność załatwiania rzeczy trudnych w minutę, a na niemożliwe trzeba czekać zaledwie jeden dzień 😇

Podsumowanie:

Tak przedstawia się lista osób, które cenimy za to, co robią i dużo się od nich uczymy. Mamy jednak pytanie do Ciebie.

Kto znalazłby się na Twojej liście najlepszych specjalistów z dziedziny inwestowania w nieruchomości w UK?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

i otrzymuj na swojego maila ciekawe informacje o wyszukiwaniu i inwestowaniu w nieruchomości w UK

Please wait...

Dzięki za zaufanie!